kartony fasonowe

Solidne kartony fasonowe

Zawsze mnie uczono, że klient nasz pan. Przekonałam się jednak niestety, że nie zawsze tak jest i niektórzy nie respektują takiego powiedzonka. Po prostu nie dbają o swoich klientów i wciskają im bardzo słabej jakości produkty. To nigdy się nie opłaca. Mam co do tego pewność.

Kupiłam kartony fasonowe u innej firmy

kartony fasonoweNie wiem, jaki jest tego cel, bo przecież taki rozczarowany klient i tak nie wróci i jeszcze wszystkim wkoło opowie, że kupione przez niego opakowania kartonowe były marnej jakości. Widocznie jednak niektórym nie zależy na tym, aby mieć dobrą opinię i mają w nosie to, czy wyprzedzi ich konkurencja. Może tak być. W każdym razie bardzo byłam niezadowolona z produktów pewnej firmy i w końcu kupiłam kartony fasonowe u innej firmy. Mieli znacznie lepsze opakowania kartonowe niż tamci. Poza tym zaopatrzyłam się u nich także w inne rzeczy, jak koperty foliowe wykonane z solidnej folii i inne artykuły. Szczególnie na już potrzebowałam koperty bąbelkowe i się nie zawiodłam, bo mieli całą masę rozmiarów. Przekonałam się, że jest wiele firm, które jednak mają sensowne produkty, bo potem musiałam uzupełnić zapasy o woreczki strunowe. Bardzo spodobało mi się wykonanie ich u firmy, do której miałam w sumie najbliżej. Teraz nie muszę daleko jeździć. Mam tam, jak się okazało także inne elementy, które też są solidnie wykonane, więc mogę w sumie wszystko brać od nich bez problemu.

Koperty foliowe czy bąbelkowe – wszystko się znajdzie. Czasami trzeba się zawieść na jakiejś firmie, ale potem trafi się znów dobra i jest wszystko w porządku. Chyba nikt nie ma tak, że jeszcze nie zdarzyło mu się naciąć na jakieś usługi albo produkty. Nie marnuję więc swoich nerwów na tę sytuację.

źródło:

http://pakowacz.eu