Szklany panel nada każdemu wnętrzu nuty nowoczesności!

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają nam na niesamowicie kreatywne projekty naszych wnętrz. W dzisiejszych czasach za sprawą niewielkiego nakładu pieniężnego możemy sprawić, że nasza kuchnia, łazienka, salon, czy sypialnia nabiorą wspaniałego nowoczesnego wyglądu.

Wspaniałe wnętrza dzięki szklanym panelom

panele szklane gdańskWyremontowałam ostatnio cały dom, począwszy od nowych podług, kolorów ścian, poprzez nowe sprzęty elektroniczne, jak np. ogromny płaski telewizor, a na meblach kończąc. Miałam dosyć sporą sumę odłożoną na koncie, plus sprzedałam swój stary samochód, dlatego chciałam zaszaleć i mieć nowoczesne mieszkanie. Niestety nieco przeliczyłam się ze swoimi finansami i brakło mi pieniążków do wykończenia mojej nowej łazienki. Mój brat jednak ma doskonały zmysł, jeśli chodzi o wyobraźnie przestrzenną, a jego mieszkanie zawsze wprawiało mnie w zachwyt dlatego poprosiłam go o pomoc w tej kwestii. Brat polecił mi panele szklane Gdańsk jest dużym miastem w którym aż roi się od sklepów z akcesoriami remontowymi, dlatego stwierdził, że z pewnością znajdę takie panele bardzo szybko. Miał racje, bowiem już w pierwszym sklepie do którego zawitałam odnalazłam przepiękne panele szklane. Jedne z nich szczególnie wpadły mi w oko, ponieważ przypominały kamyczki na dnie morza dlatego postanowiłam je zakupić. Firma zajmowała się jednak nie tylko sprzedażą paneli, ale także ich docinaniem i montażem. Panowie, którzy wykonywali tę pracę byli bardzo przyjaźnie nastawieni i chętni do pomocy. Dzięki temu już po kilku dniach miałam w swojej łazience zamontowane panele. Pełniły one rolę blatów moich łazienkowych szafek na których znajdowały się jednocześnie umywalki. Kiedy panele zostały zamontowane byłam pod naprawdę ogromnym wrażeniem. Kamyczki do złudzenia przypominały prawdziwe, a całość wyglądała zupełnie tak, jakbym pod umywalkami miała zainstalowane akwarium!

Końcowy wygląd spodobał mi się na tyle, że postanowiłam zakupić jeszcze inne panele do swojej łazienki. Ze Posiadam ogromną szklaną kabinę prysznicową, dlatego stwierdziłam, że zastąpienie jednej ścianki panelami z również morskim motywem będzie rewelacyjnym pomysłem. Miałam racje, moja łazienka wygląda jak ze snów. Za sprawą paneli nadałam jej nowoczesnego charakteru i teraz idealnie pasuje do reszty mieszkania!