wózki narzędziowe

Transport w szklarni – wózki narzędziowe i platformowe

Od prawie czternastu lat prowadzę sklep ogrodniczy oraz posiadam przy nim cztery ogromnej wielkości szklarnie. Kiedyś poruszanie się między nimi nie stanowiło kłopotu, jednak im jestem starsza tym trudniej mi dźwigać te wszystkie doniczki, drzewka i krzaczki.

Wózki narzędziowe przydatne w szklarni

wózki narzędziowe

Początkowo wymyśliłam, że zacznę do transportu używać wózków mojego męża. Kiedy jeszcze pracował w warsztacie używał ich codziennie. Teraz jednak jego wózki narzędziowe stoją i się kurzą. To mi trochę ułatwiło pracę ale nie były szczególnie wygodne. Mąż podpowiedział mi, że istnieją też inne, podobne wózki transportowe. Mam niestety pewien problem, ponieważ te wszystkie wózki siatkowe, które do tej pory znalazłam w internecie są dla mnie za duże. Producent twierdzi, że są łatwe i wygodne w użytkowaniu, ale wolałabym coś bardziej poręcznego. Ostatnio mój syn przeszukał też trochę ofert na stronach zagranicznych i znalazł dla mnie wózki magazynowe, które producent oferuje w bardzo szerokiej palecie wielkości. Te wózki transportowe mi się podobają ale trochę obawiam się zamawiać je z zagranicy. Boję się dodatkowych kłopotów, jeśli na przykład wózki paletowe będą wymagały reklamacji. Chyba jednak nie będę miała wyboru. Lepiej kupić coś co do czego jestem pewna, że będę zadowolona, niż takie wózki magazynowe z których używania zrezygnuje po kilku dniach.

Ostatecznie zdecydowałam się na zagraniczne wózki transportowe. Zamówiłam od razu cztery i właśnie czekam na ich dostawę. Mam szczerą nadzieję, że będą mi długo służyły i będę z nich zadowolona.