Uniwersalny rogal do karmienia

Gdy byłam w ciąży bardzo dużo czytałam na temat tego co jest najlepsze dla matki i dla dziecka. Chciałam bowiem przygotować się najlepiej do przyjścia mojego dziecka na świat i tym samym chciałam żeby moje dziecko miało wszystko to co najlepsze.

Zakup rogala do karmienia

kocyk minky dla dzieciWiele razy też rozmawiałam na temat tego co kupić z moimi koleżankami. I tak pierwszym moim zakupem gdy byłam w ciąży był rogal do karmienia bo moje koleżanki używały go także do spania gdy były w ciąży. Z tym rogalem spało mi się bardzo dobrze. Mogłam się odpowiednio ułożyć i było mi na pewno podczas snu wygodniej. Te rogale do karmienia oczywiście sprawdziły się potem gdy dziecko przyszło na świat. Mogłam je wygodnie ułożyć tak tym rogalem, że na przykład nie bolało mnie ramię. Zresztą ten rogal do karmienia to chyba najbardziej uniwersalny zakup bo potem gdy dziecko było już większe to mogłam także rogal położyć zamiast poduszki gdy jeszcze dobrze nie siedziało. ZA poleceniem koleżanek kupiłam też kocyki minky, które są niezwykle miłe w dotyku. Nie spodziewałam się tego, że może być aż tak miękki materiał. Idealnie nadaje się także nawet dla najmniejszych dzieci. Mi przede wszystkim przydawał się podczas spacerów bo oprócz tego, że jest miękki to jeszcze dodatkowo jest bardzo ciepły. Zastanawiałam się też nad tym czy kupować becik dla niemowląt. Nie wiedziałam czy coś takiego jest przydatne. Jednak koleżanki powiedziały mi, że wszystkie one je miały i z nich korzystały.

Także i ja odkryłam szybko zalety korzystania z becika właśnie. Przede wszystkim na początku używałam go do wózka. Moje dziecko urodziło się jesienią dlatego też moi zdaniem było to dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem. Ogólnie to te zakupy dla dziecka, które robiłam to robiłam przez internet.

Najnowsze informacje na www.milutka.com.pl