Urlop w Trójmieście

Trójmiasto to świetne miejsce na spędzenie urlopu lub na weekendowy wyjazd. Zdecydowaną przewagą tej aglomeracji jest bardzo bliskie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego. Nie trzeba zabierać samochodu, żeby wygrzewać się na pobliskich plażach. Jest wiele punktów, gdzie dowiezie nas za małe pieniądze komunikacja miejska. Idealne miejsce na wypoczynek.

Wynajem apartamentu w Gdańsku

apartamenty do wynajęcia gdańskMiastem, którego nie można ominąć zwiedzając trójmiasto zdecydowanie jest Gdańsk. Jest bardzo przyjazny dla turystów, czego dowodem są codzienne tłumy w centrum miasta w sezonie letnim i poza nim. Do Gdańska zjeżdżają zarówno nasi rodacy, jak i wiele obcokrajowców. Nie ma się co dziwić, tutaj można zobaczyć wiele atrakcji. Wyjeżdżając na urlop warto zadbać o najlepszy nocleg. Oprócz licznych hoteli można sprawdzić apartamenty do wynajęcia gdańsk. Apartament posiada zazwyczaj własną kuchnię i łazienkę, tak jak zwykłe mieszkania. Jest to doskonała opcja dla osób, które nie chcą wszystkich posiłków spożywać w restauracjach. Można swobodnie przygotować sobie coś w prywatnym lokum. Standard apartamentu uzależniony jest oczywiście od kwoty, jaką chcemy przeznaczyć za jedną dobę. Jeśli odpowiednio wcześniej będziemy szukać noclegu w Trójmieście to można trafić na naprawdę atrakcyjne cenowo oferty. Oglądając ogłoszenia wynajmu można swobodnie wybrać, czy bardziej zależny nam na bliskim sąsiedztwie starego miasta, czy chcemy mieć parę kroków do plaży.

Będąc w Gdańsku trzeba obowiązkowo przejść się ulicą Długą. Główny deptak jest bardzo urokliwym miejscem. W jego centralnym miejscu znajduje się wszystkim dobrze znana fontanna Neptuna. Nie możemy nie zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia z bogiem mórz w tle. Bardzo fajną atrakcją są też rejsy wycieczkowe oferowane codziennie w sezonie turystycznym.