http://www.moj-rejs.pl

Wakacyjny rejs podczas urlopu

Jak spędzić urlop w sposób nieszablonowy? Jak to zrobić, by rzeczywiście wypocząć? Nic prostszego, wystarczy pewien budżet i wyprawa nad wodę. To czy będą to Mazury czy Seszele, to już zależy od nas.

http://www.moj-rejs.pl Twoje miejsce w internecie

Dziś niemal wszędzie możliwy jest czarter jachtów nawet przez internet http://www.moj-rejs.pl. Współczesne łodzie są bezpieczne i komfortowe, niewątpliwie przy ich wynajmie możemy być pewni wspaniale spędzonego urlopu. Łodzie są projektowane w ten sposób, by były równocześnie wygodne, by ich wyposażenie gwarantowało nam komfort potrzebny podczas wakacji. Zresztą czas wypoczynku nad wodą można wydłużyć. Nad naszymi, polskimi jeziorami można pływać od początku wiosny do pierwszych chłodów jesiennych. Przy czym wyposażenie łodzi jest dostosowane do pory, w której się wypływa. Wyposażenie jest kompleksowe i w takiej łodzi mamy wrażenie, ze jesteśmy w domu.

http://www.moj-rejs.plWłaściwie niczego nam nie brakuje: mamy kuchnię, łazienkę, wygodne pomieszczenia do rekreacji i oczywiście sypialnie. W standardzie jest wyposażenie elektroniczne: telewizor z DVD, radio, odtwarzacz do muzyki, a także pełne wyposażenie kuchni: naczynia i sztućce, mikrofalówka, lodówka, zlew, zapas żywności i wody pitnej. W sypialni poza wygodnym łóżkiem, znajdziemy doposażenie związane z rekreacją. W łazience: standardowe umeblowanie plus umywalka, WC i prysznic. Z jednej strony pełny komfort, z drugiej przyroda. Możemy dzięki temu rozkoszować się pięknymi wschodami i zachodami słońca, obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku (najczęściej ptactwo wodne). Na Mazurach możemy poznać naszą przyrodę, a wybierając się w egzotyczne podróże ekscytować się obserwacją widoków nam nieznanych, bądź znanych tylko z telewizji. Przed ekranem nie warto jednak siedzieć, nic gorszego niż taka utrata wakacyjnego czasu – to po prostu marnotrawstwo. Można tymczasem przeżyć prawdziwą przygodę, poznać wielu ludzi, wysłuchać historii z różnych zakątków świata, samemu odkryć się jako świetnego gawędziarza po tym, jakie przygody przeżyjemy. Łódź daje nam też zupełnie nową perspektywę, możemy uatrakcyjnić urlop, zyskać dystans do codziennych spraw.