wentylatory do trocin

Wentylacja przemysłowa w mojej fabryce

Od lat pracuję w tej samej fabryce zajmującej się obróbką drewna. My dostajemy świeżo ścięte drewno, potem przerabiamy je zgodnie z życzeniem klienta, a potem on robi z nim co uzna za stosowne. Dzięki temu możemy obrabiać drewno na panele podłogowe, ciąć je na bale do domów drewnianych, produkować płyty do produkcji mebli, czy jakieś mniejsze elementy.

Wentylatory do trocin w tartaku

wentylatory do trocinNasze maszyny do obróbki drewna są w ciągłym ruchu, bo musimy się wyrabiać z zamówieniami. Z jednej strony to dobrze, ze mamy tylu klientów, ale z drugiej strony to bywa bardzo męczące, bo czasem zostajemy po godzinach pracy. Przynajmniej mamy za to płacone. Wielce przydatne są również wentylatory do trocin, do takich ,,odpadków” produkuje się naprawdę wiele, więc bez nic nie dalibyśmy sobie rady. Chyba wszyscy cierpielibyśmy an jakieś choroby płuc, bez tych wentylatorów. Ostatnio mój szef zarządził, że wymieniana będzie u nas wentylacja przemysłowa. Nasza już jest dosyć stara. Pewnie nie pamięta początków tej fabryki, ale na pewno jest już bardzo zniszczona i wymaga renowacja. Przy okazji zostaną sprawdzone kanały wentylacyjne, bo one pewnie też nadadzą się do wymiany. Jest to duże przedsięwzięcie i an pewno kosztowne.

Wentylacja przemysłowa jest w naszej fabryce kwestią kluczową o której nigdy nie można zapominać. Dlatego też wszyscy się cieszymy, że przynajmniej coś w fabryce się zmieni na lepsze. Może wkrótce pojawią się też nowe sprzęty czy inne maszyny do obróbki drewna? Na pewno nasz szef już coś wymyśli w związku z tym.