Większy komfort moich pracowników z piecem z nadmuchem na halach

Po paru latach mój biznes fantastycznie się rozwinął dając mi wspaniałe perspektywy ekspansji na cały zachodni rynek zbytu. Jednak zanim zacznę projektować sobie, swoją twarz na okładce prestiżowego magazynu, wybudowałem halę produkcyjną.

Piec z nadmuchem na halach jest gwarancją komfortu pracownika 

piece z nadmuchem na haleWybudowałem łącznie siedem hal, w których zatrudniam, w sumie z ekipą nadzorującą, częścią obsługi kamer i ochrony, bez mała jest to 120 osób. Dlatego piece z nadmuchem na hale były mi niezwykle potrzebne. Sama etyka zawodowa pracodawców mówi, że pierwszym krokiem do efektywności pracownika liczy się przede wszystkim komfort jaki trzeba zapewnić swoim pracownikom. Wydajny pracownik, to pracownik który się dobrze i bezpiecznie czuje w zakładzie pracy. Świadomy tego właśnie zamówiłem nowe piece z nadmuchem na hale. Poprosiłem swój dział marketingu, aby sprawdzili, zrobili sondę, która wykazać ma jak się pracuje moim pracownikom. Otrzymałem wysokie noty w sekcji na temat komfortu pracy i ciepła na halach produkcyjnych. W uwagach pod tą sekcją nie znalazło się nic innego, jak słowa podziękowania. To mnie motywuje i kiedy zajdzie taka potrzeba, może kiedy będę budował nowe hale, wówczas pojawią się nowe piece z nadmuchem na hale. Moja żona zawsze mawia, że człowiek to jest stworzenie ciepłolubne, że lepiej się myśli i pracuje, jeżeli ma zagwarantowaną optymalną temperaturę. Takie piece z nadmuchem na halę, są dużo bardziej zdrowsze dla pracowników od wielkich klimatyzacji, które niosą za sobą ułudę komfortu.

Moje hale produkcyjne są świetnie docieplone. Dzięki przygotowanemu systemowi, mam pewność, że nie muszę dodatkowo inwestować w ocieplanie z zewnątrz budynków. Ostatecznie na tej technologii grzewczej oszczędzam i to jest to.