szkoła językowa Katowice

Wyjazdowe szkolenia językowe

Konkurencja na rynku usług edukacyjnych cały czas rośnie. Nie inaczej wygląda sytuacja wśród szkół językowych. Zainteresowanie kursami językowymi jest duże, ale w każdym mieście funkcjonuje wiele tego typu firm. Szkoła języków obcych ma również konkurencję w postaci firm specjalizujących się w branżowych szkoleniach językowych dla sektora biznesowego. Nic więc dziwnego w tym, że placówki starają się różnicować swoje oferty, aby przyciągnąć nowych uczniów. Rabaty, promocje, darmowy dostęp do materiałów edukacyjnych, dodatkowe konwersacje czy zajęcia w bardzo dogodnych godzinach są jedynie jednymi ze sposób marketingowych, które stosuje niejedna szkoła językowa.

Szkoła językowa Katowice

Wiele placówek organizuje również atrakcyjne wyjazdy połączone z nauką angielskiego czy innych języków. Jeśli chodzi o angielski dla dzieci, to szkoły językowe organizują najczęściej obozy i kolonie na terenie Polski. Takie wyjazdy pozwalają dziecku utrwalić wiadomości, poznać nowe słówka, ale i ciekawie spędzić wakacyjny czas. Wakacyjny kurs języka angielskiego dla starszej młodzieży często zaś odbywa się w Londynie lub innym anglojęzycznym kraju. Ceny takich wyjazdów są wyższe, ale i uczestnicy mogą wynieść większe korzyści z kursu. Zajęcia mogą mieć postać intensywnego szkolenia lub być połączone ze zwiedzaniem miasta i jego okolic. Wielu rodziców decyduje się na wykupienie tego typu kursu. Szkoła językowa Katowice proponuje również kursy wyjazdowe dla studentów, którzy mogą bardzo konstruktywnie wykorzystać trzymiesięczne wakacje. Takie intensywne szkolenie pozwala doszlifować słownictwo i przygotować się do prestiżowych egzaminów, które zwiększą szansę na rynku pracy. szkoła językowa Katowice
Kolejną grupą kursów wyjazdowych są szkolenia dedykowane dla firm. Kurs języka angielskiego w tej formie może być intensywnym szkoleniem w ekskluzywnym hotelu SPA na Mazurach czy przytulnym ośrodku szkoleniowym położonym w malowniczej górskiej okolicy. W ten sposób, uczestnicy szkolenia mogą połączyć naukę ze zwiedzeniem okolic, odpoczynkiem i dobrą zabawą. Szkoły językowe niejednokrotnie organizują również czas wolny. Mogą zaproponować spływ kajakowy, rejs eleganckim jachtem, kulig z ogniskiem i inne atrakcje.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl