Wysokiej jakości pompy ciepła

W wielu przedsiębiorstwach na terenie Lublina w najbliższym czasie wymieniane będą pompy ciepła, ze względu na zmieniającą się technologię. Dotychczas pompy, które transportowały ciepło do wszystkich pomieszczeń w  firmie zużywały dużo energii przy ich uruchamianiu i musiały pracować nie mal dwadzieścia cztery godziny na dobę, co powodowało wysokie rachunki dla przedsiębiorców.

Nowoczesne pompy ciepła

pompy ciepła lublinJak się okazuje pompy ciepła Lublin są robione według najnowszej technologii, która pozwala przechodzić pompom w czas spoczynku. Nie trzeba jej wtedy całkowicie wyłączać tylko na tak zwany tryb czuwania, przez co ciepło dalej jest transportowane na całą powierzchnię użytkowa, tyle że w dłuższym czasie. Wykorzystywane to jest szczególnie w nocy, gdy nikt nie pracuje i temperatura nie musi być zachowana taka jaka jest w pomieszczeniu. Pompy są tak zaprogramowane, że na godzinę przed przyjściem ludzi do pracy włącza się z pełną mocą i w godzinę jest w stanie nagrzać cale pomieszczenie do odpowiedniej temperatury. Dzięki temu w skali roku przedsiębiorca może zaoszczędzić na cieple blisko kilka tysięcy złotych, bo niektóre magazyny są ogromne i koszt ich utrzymania z pompami ciepła starego typu był bardzo wysoki. Dlatego też, gdy do kilku przedsiębiorstwa weszły takie pompy to od razu wszyscy się nimi zachwycili i posypała się lawina zamówień, gdy zobaczono jakie są plusy nowych pomp ciepła z Lublina.

Dzięki temu wiele nowych przedsiębiorstw już złożyło pierwsze zamówienia, aby wymienić swoje stare pompy ciepła na nowe. Warto również dodać, że lada chwila pompy mogą być obecne w przedsiębiorstwach w całej Polsce, gdyż dobre wieści szybko się rozchodzą, szczególnie jeśli jest możliwość zaoszczędzenia dużych ilości pieniędzy w firmie.