salon piękności

Zabiegi przed wakacjami.

Wyjazd na wakacje to wyczekiwany przez cały rok czas, kiedy można zupełnie się zrelaksować, odprężyć i oderwać od codziennych stresów i zajęć. By naprawdę tak mogło być, panie chcą się czuć zadbane i piękne, szczególnie podczas wyjazdów nad wodę, czy to do zagranicznych kurortów czy w naszym kraju.

Kilka niezbędnych inwestycji w piękno.

salon pięknościDlatego już na wiosnę należy zaplanować zabiegi jakie oferuje dermatologia estetyczna czy kosmetologia. Na co warto przeznaczyć pieniądze? Z pewnością na zabiegi, które zwolnią nas z każdorazowej konieczności malowania się i depilacji. Jeżeli postawimy na laser oraz lekkie powiększanie ust czy też przedłużanie rzęs, będziemy mogły prosto z basenu pójść na uroczystą kolację w wieczorowej sukni mini.Jedną z nich jest na pewno depilacja laserowa. Dzięki kilku seriom zabiegów nie będziesz musiała brać ze sobą na wakacje sprzętów do usuwania owłosienia. Nie musisz się też martwić tym, że włoski będą wyglądały nieefektownie przy okazji zakładania kostiumu kąpielowego czy krótkich sukienek. Kolejny zabieg, na który warto się zdecydować przed wakacjami to przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Jego efekt trzyma się nawet około miesiąca. A jak sprawić, by w czasie urlopu nie było konieczne malowanie paznokci? Jest to możliwe, jeżeli zrobimy manikiur hybrydowy.

Dzięki niemu przez nawet 3 tygodnie można się cieszyć nieskazitelnymi paznokciami. Koniecznie więc trzeba odwiedzić swój salon kosmetyczny już kilka tygodni przez wyjazdem wakacyjnym, by ze wszystkim zdążyć.