geodezja

Zajęcia z geodezji mnie zainspirowały

Kiedy decydowałam się na studia z zakresu geografii, to nie do końca wiedziałam, czym chcę się zajmować w życiu. Po prostu bardzo lubiłam ten przedmiot i chciałam się rozwijać w tym zakresie, jednak nie miałam jednoznacznie sprecyzowanych zainteresowań.

Zajęcia z geodezji okazały się dla mnie inspiracją

geodezjaMiałam nadzieję, ze w toku studiów jakieś konkretne zajęcia tak mi się spodobają, że postanowię podążać tą ścieżką. Na pierwszym roku jednak nic nie przeważyło szali. Dopiero na drugim roku, kiedy mieliśmy fakultety do wyboru, dokonałam decyzji. Na początku roku dostaliśmy listę fakultetów, na które możemy się zapisać. Ja długo nie mogłam się zdecydować, ale coś trzeba było wybrać. Zdecydowałam, że geodezja najlepiej mi się z nich podoba. Nie byłam wtedy stuprocentowo przekonana do swojego wyboru, ale uważałam, ze nauczę się na tych zajęciach czegoś nowego. To była bardzo dobra decyzja. usługi geodezyjne-Poznań bardzo mi się spodobały. Zajęcia były bardzo ciekawe, a prowadzący też mi się podobali. Wtedy zdecydowałam, ze jak skończę licencjat z geografii to przeniosę się na studia z geodezji i kartografii. Byłam bardzo zadowolona z podjętej decyzji teraz już doskonale wiem co chcę robić w życiu. Usługi geodezyjne to coś idealnego dla mnie. Jestem bardzo cierpliwa i precyzyjna, nie mam problemów z wykonywaniem obliczeń, ani z rysowaniem map.

Do wszystkiego trzeba mieć predyspozycje, a ja się do tego nadaję. Mam nadzieję, że będę w przyszłości dobrym geodetą. Niewątpliwe studia jakie wybrałam mnie satysfakcjonują i mogą mnie wiele nauczyć. To na pewno bardzo dobry wybór i na pewno będzie wszystko dobrze. Taką przynajmniej mam nadzieję.