dywaniki samochodowe welurowe

Zakup nowych dywaników i maty do bagażnika

Było piękne słoneczne popołudnie. Wraz z rodziną byłem dzisiaj w parku dinozaurów w sąsiednim mieście. Moim dzieciom bardzo się podobała ta wycieczka, jednak po powrocie do domu stwierdziliśmy, że szkoda resztę tak pięknego dnia spędzić w domu.

Dywaniki samochodowe welurowe czy gumowe?

dywaniki samochodowe weluroweWsiedliśmy do auta i poczuliśmy dziwny zapach, jakby gazu, który dochodził z tyłu bagażnika. Okazało się, ze dezodorant, który tam miałem pod wpływem temperatury wybuchnął. Musiałem kupić nową matę, na szczęście nic się nie uszkodziło. Pojechaliśmy z rodziną na lody, jednak słońce tak bardzo grzało, ze w samochodzie wytworzył się straszliwy gorąc i lody zaczęły się szybko topić, nie nadążaliśmy ich jeść. Połowa z lodów spadła na welurowe dywaniki w moim samochodzie. Odwiozłem moja rodzinę do domu a sam musiałem pojechać do sklepu, aby wymienić moje dywaniki samochodowe welurowe na gumowe. Posiadali tam również maty do bagażnika, wsadziłem wszystko na tylne siedzenia i pojechałem do garażu, aby wymienić potrzebne elementy. Spotkałem po drodze mojego dobrego znajomego i zabrałem go ze sobą, powiedział że pomoże mi z wymianą, żeby wszystko szybciej poszło. Faktycznie po paru chwilach zanim się zorientowaliśmy już wszystko było wymienione na nowe. Mieliśmy jeszcze sporo czasu, wiec zapytałem znajomego czy może pójdzie ze swoją rodziną do kina razem z nami. Zgodził się i wieczorem wszyscy spotkaliśmy się w kinie.

 

Wieczorem wróciliśmy do domu i udaliśmy się spać, ponieważ byliśmy zmęczeni aktywnie spędzonym i upalnym dniem. Byłem zadowolony z nowego zakupu dywaników i maty, mam nadzieję, że tym razem szybko się one nie zniszczą.