Założenie bluzki z ozdobnym dekoltem

 

Bardzo często spotykam się z moimi przyjaciółkami. Zawsze wybieramy się wtedy na miasto. Lubimy sobie albo pochodzić po mieście i w tym zrobić zakupy, albo pójść gdzieś na kawę i ciastko. Mamy wtedy czas pogadać. Na te spotkania zawsze musze się dobrze ubrać. W końcu lubię się podobać innym, a po za tym lubię być zadbana i modna.

Duży dekolt w bluzce

bluzka damska z ozdobnym dekoltemNiektóre kobiety noszą bluzki ze skromnymi dekoltami, a inne z takim dużym. Ja raczej nie noszę ani skromnych ani dużych. Raczej staram się wyśrodkować to. Zawsze szukam bluzek z dekoltami średnimi. Nie lubię takich bluzek, gdzie dekolt mam pod szyję, czyli praktycznie nie mam dekoltu w bluzce. Często podoba mi się bluzka damska z ozdobnym dekoltem. Nie znaczy to, że bluzka ma  dekolt ze złota czy srebra, ale może mieć ozdobny wzorek na dekolcie lub jakieś wycięcia. Takie ozdoby są delikatne, z klasą i świetnie wyglądają. Ja mam takie bluzki białe. Cały dekolt jest ozdobiony klasycznymi wycięciami. Wtedy też bluzka rzuca się w oczy. Wiele takich bluzek spotkamy w sklepie. Każda z nas dba o wszelkie detale i stara się dbać o siebie. Zwłaszcza na zakupach sobie doradzamy co kupić. Teraz coraz częściej spotykamy się by zrobić zakupy, a potem wybieramy się na pogaduchy do cukierni czy kawiarni. Bluzki z ozdobnym dekoltem dobrze pasują do oficjalnych wyjść. Wtedy można założyć marynarkę oraz spodnie lub spódniczkę. Wtedy na pewno będziemy się wyróżniać. Warto w swojej szafie mieć choć jedną taką bluzkę z ozdobnym dekoltem. Zasze znajdzie się okazja by ją założyć.

Bardzo lubię spotykać się z przyjaciółkami. Często wymieniamy się swoimi doświadczeniami oraz razem chodzimy na zakupy. Na każde spotkanie z nimi staram się dobrze wyglądać. Zakładam ładne bluzki. Ostatnio miałam na sobie bluzkę z ozdobnym dekoltem.