Zaprojektowanie strony internetowej dla taty

Mój tata po dwudziestu latach pracy w jednej firmie postanowił odejść i założyć własną działalność. Podziwiałem go za tak odważną decyzję, ale miałem też świadomość, że doskonale sobie poradzi, bo posiadał ogromne doświadczenie i miał smykałkę do robienia interesów.

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa

projektowanie stron internetowych - OlsztynTata mi zaimponował i dlatego postanowiłem wnieść jakiś własny wkład do jego nowo otwartej firmy. Uznałem, że zaprojektuję dla jego firmy profesjonalną stronę internetową, żeby mógł dotrzeć do jak największej liczby klientów. Bez problemu mogłem się tym zająć, gdyż od kilku lat zawodowo wykonywałem projektowanie stron internetowych – Olsztyn był miastem, które obsługiwała moja firma i klienci zamawiali strony dla różnych firm. Ojciec zdecydował się świadczyć usługi spawalnicze i tym bardziej strona internetowa była mu potrzebna. O swoim pomyśle od razu mu powiedziałem, żeby się nie zdziwił. Ojcu się to spodobało i nawet powiedział mi, jakie informacje mają się znaleźć na jego stronie internetowej. Stronę dla ojca projektowałem w pracy, ponieważ miałem tam do dyspozycji odpowiedni program. Szefowi o wszystkim powiedziałem i pozwolił mi pracować po godzinach. W ciągu tygodnia udało mi się zaprojektować dla ojca firmy stronę internetową i mu ją zaprezentowałem. Był zachwycony, ponieważ strona była czytelna, zawierała wszelkie dane kontaktowe oraz podstawowe informacje dotyczące usług. Po stronie łatwo było się poruszać, a na tym ojcu też zależało.

Strona internetowa działała niezawodnie i przyczyniła się do tego, że bardzo wielu klientów zdecydowało się skorzystać z oferty ojca firmy. Oferował on profesjonalne usługi w niskich cenach a to głównie przyciągało do niego klientów. Wiedziałem, że podjął dobrą decyzję.