zawieszki na wódkę

Zawieszki na weselne butelki z alkoholem

Na oprawę wesela zwracają uwagę wszyscy. Najważniejsza jest oczywiście dla Państwa Młodych, ale z pewnością będą ją komentować rodzice zarówno Panny, jak i Pana Młodego, świadkowie oraz zaproszeni goście. W związku z tym warto zwrócić uwagę na dekoracyjną spójność, zaczynając od najdrobniejszych szczegółów.

Zabawne teksty na weselnych zawieszkach

zawieszki na wódkęGoście dużą część wesela spędzają przy stołach. Tutaj zwykle obok przekąsek i napojów znajdują się bukiety, świece, czasami dekoracyjne lampki, a także winietki, nierzadko menu weselne, czy też drobne gościńce. Wiele Par Młodych, pragnąc urozmaicić zabawę zdobią butelki, umieszczając na nich zawieszki na wódkę teksty ze śmiesznymi wierszykami lub krótkimi zdaniami, które zachęcają do zabawy. Wybór zawieszek jest bardzo szeroki. Mogą to być kartoniki w kształcie serc, kółek, kwadratów albo prostokątów z przyczepionymi do nich wstążkami, tasiemkami lub sznureczkami. Sprzedawcy oferują etykiety bez ozdób, jedynie z zabawnymi tekstami, lub z dekoracyjnymi grafikami, np. z motywem kwiatowym, zwierzęcym, romantycznym (serduszka, pastelowe bąbelki) itp.. Państwo Młodzi mogą również zamówić zawieszki, na których oprócz takich zdań, jak np.: Pijmy, bo szkło korzenie zapuszcza…, Za zdrowie teściowej, Na drugą nóżkę, znajdą się ich imiona oraz data ślubu. Oczywiście teksty umieszczane na zawieszkach na butelki można wymyślić samodzielnie. Obecnie wiele firm oferuje wykonanie etykiet na podstawie projektu klienta.

Weselne dekoracje to nie tylko kwiaty i balony, ale również takie szczegóły, jak zawieszki na butelki oraz winietki ślubne. Warto zwrócić uwagę na to, aby w połączeniu z zaproszeniami oraz weselnym menu charakteryzowały się tymi samymi dekorami. Dzięki temu zachowamy spójność we wszystkich detalach.