Zawsze modne motywy pościelowe dla dziewcząt

 

Piękne dziecięce sny inspiruje odpowiednie, baśniowe otoczenie. Kiedy brak w nim miejsca na magię, nie ma nie tylko marzeń, lecz także radosnego dorastania. Baśń i bajka, nieistotne: książkowa czy filmowa, daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, nieodwracalnego triumfu dobra nad złem, a także wiarę we własne siły, sprawczość swoich działań, realizację pragnień.

W świecie księżniczek i Miraculum

modna pościel miraculumIntensywne kolory, które nie ulegają rozjaśnieniu podczas prania, to jedna z wielu zalet pościeli z postaciami baśniowymi, np. filmów Disneya. Inną jest na pewno stylowy, rozmieszczony na całej powierzchni poszewki wzór. Niezwykła dokładność nadrukowanych szczegółów daje dziecku współudział w wyimaginowanej przygodzie. Podobnie realizm barwy – możliwość przeniesienia się do fantastycznego świata. Tylko od malca zależy, czy zaśnie w towarzystwie swojej ulubionej księżniczki, czy raczej odważnej i nieustraszonej Biedronki. Mnogość dostępnych wzorów gwarantuje zadowolenie i wybór każdej małej fance animowanych postaci, z kolei rodziców usatysfakcjonuje fakt, że producenci bajkowej pościeli zadbali nie tylko o jej stronę wizualną, lecz także o dziecięce bezpieczeństwo podczas snu. Każda baśniowa poszewka wykonana została z przewiewnej bawełny, która nie tylko nie przegrzewa i hamuje niezdrową potliwość, lecz także eliminuje ryzyko alergii i jakichkolwiek podrażnień. Wszystkie printy, zarówno w stylu princess, jak i modna pościel Miraculum, wykonano ze bezpiecznych dla skóry barwników. Jakość tkaniny jest certyfikowana, co nie tylko dzieciom, lecz także ich opiekunom pozwala spać spokojnie.

Dziecięcy kolorowy świat nie zmienia się od wieków. Mimo postępu technicznego, zawsze poszukuje magii. Dobrze zatem wprowadzić elementy fantastyczne do aranżacji dziecięcych pokojów oraz miejsc do odpoczynku. Zaowocuje to na pewno kolorowymi i cudownym snami najmłodszych.