izolacja natryskowa

Znajomy fachowiec od izolacji natryskowych

Mój kolega z podstawówki został gościem od remontów. W skrócie tak można to nazwać. Spotkałam go ostatnio jak szedł właśnie remontować jakiś dom. Mówił, że płaci za tę swoją pracę fizyczną dość wysoką cenę zdrowiem, bo jednak nie wszystko, co robi jest takie bezpieczne i zdrowe dla organizmu.

Dobra izolacja natryskowa kluczem do sukcesu

izolacja natryskowaMimo wszystko jednak ta praca mu się opłaca, bo na przykład nie każdy potrafi wykonać dobre izolacje natryskowe cena zaś jest często zupełnie nieadekwatna do jakości. Mówił, że warto robić takie ocieplenie poddasza pianką poliuretanową, ale nie można przesadzać i właśnie zatrudniać jakiegoś najtańszego człowieka, a nawet na tych właśnie z normalną czy wygórowaną ceną trzeba uważać. Mówił, że taka izolacja poddasza pianką poliuretanową wygląda czasami tak jak w tym programie telewizyjnym, w którym nagrywają z ukrycia fachowców, a potem porównują ich rezultaty. Zazwyczaj okazuje się, że dwóch na trzech (jak nie wszyscy) coś spartaczyło. Mój kolega na szczęście zna się na tym, co robi i mówił, że gdybym kiedyś potrzebowała jakiekolwiek prace remontowe czy proste prace budowlane, on się poleca i zrobi to dla mnie po promocyjnej cenie. Podziękowałam mu i się pożegnaliśmy. Miło się gadało i ja też opowiedziałam mu o sobie, że pracuję obecnie w takim biurze, w którym muszę wprowadzać do komputera różne druki. Nie wydawał się szczególnie zainteresowany tym tematem.

 

Wiem, że traktuje pracowników biurowych z góry, bo uważa, że fachowcy to są specjaliście, a nie jacyś mądralińscy dyrektorzy za biurkiem. To wszystko było wymalowane na jego twarzy podczas rozmowy, więc chciałam ją dość szybko zakończyć.

Więcej informacji na temat izolacji natryskowych można znaleźć na stronie firmy semida