Znalezienie dobrego studia z animacjami

 

Niedawno otworzyłem swój najnowszy sklep elektroniczny. Jest to mój trzeci sklep, jednakże ten jest największy ze wszystkich i bardzo zależało mi na ściągnięciu tu jak największej liczby klientów. Mój plan był prosty – przy otwarciu, wyświetlić na telebimie piękną animację przedstawiającą wyposażenie mojego sklepu.

Wspaniała animacja dzięki studiu

studio animacji 3DZastanawiałem się komu mogę zlecić to zadanie, dopóki nie natrafiłem przejazdem na pewien budynek, na którym widniała estetyczna reklama. Postanowiłem zajrzeć do środka, ponieważ zaciekawił mnie napis „stworzymy animację, jaką tylko zechcesz”. Studio animacji 3D było bardzo duże i minimalistyczne, meble były kanciaste, a dekoracji było bardzo mało. Znalazłem osobę, która zechciała ze mną porozmawiać i zapytałem się, czy byłaby możliwość stworzenia animacji promującej mój nowy sklep. Zgodzili się i poprosili o szczegóły związane ze stworzeniem takiej animacji. Po rozrysowaniu pewnej sekwencji scen, dobraniu kolorystyki i rozpisaniu najlepszych przedmiotów znajdujących się w moim sklepie, umówiłem się na konkretny termin prezentacji filmu. Byłem bardzo ciekawy jak wyjdzie ta animacja, dlatego też nie mogłem doczekać się na ten konkretny dzień. Gdy nadszedł, byłem zdumiony. Animacja była idealna, ponieważ miała wszystko to, co chciałem. Produkty były dokładnie opisane, przejścia pomiędzy klatkami były szybkie, a sama animacja była wystarczająco długa, aby nie znudzić ewentualnego widza, ale nie na tyle krótka, by niczego się z niej nie dowiedzieć. Po zapłacie, pokazałem animację przy swoim sklepie i ściągnąłem wiele klientów.

Czasami czysty przypadek może nakierować nas na coś, czego potrzebujemy. W moim przypadku było to znalezienie przejazdem reklamy na budynku, z czego się bardzo cieszę. Takiej animacji właśnie potrzebowałem.