Potrzebowałam badań medycyny pracy

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że muszę wykonać badania u lekarza medycy pracy. Okazało się bowiem, że w moim zawodzie takie badania muszę wykonywać przynajmniej raz na kilka lat. Wzięłam od swojego pracodawcy skierowanie na takie badania i teraz nie pozostało mi już nic innego, jak znaleźć odpowiednią przychodnię, gdzie takie badania są wykonywane.

Zainteresowałam się badaniami medycyny pracy w Łodzi

specjalistyczne badania medycyny pracy łódźZależało mi na tym, aby badania te zrobić jak najszybciej i aby nie było one zbyt drogie. Porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką, która miała pod tym względem większe doświadczenie. Podpowiedziała mi ona, gdzie można wykonać specjalistyczne badania medycyny pracy Łódź to miejscowość, w której mieściła się polecona przez nią przychodnia zdrowia. Przychodnia ta mieściła się niemal w samym centrum Łodzi, bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego zachęcona pozytywną rekomendacją przyjaciółki, nie wahałam się dłużej i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że badania medycyny pracy mogę wykonać jeszcze tego samego dnia. Byłam bardzo zadowolona z ich przebiegu, ponieważ zostały przeprowadzone naprawdę szybko i sprawnie, a przy tym z niezwykłą dokładnością za pomocą nowoczesnego sprzętu. Zostałam tam przebadana neurologicznie, okulistycznie i nawet laryngologicznie. Na miejscu można było także skorzystać z badań psychologicznych.

Cieszę się, że wykonywali tutaj takie specjalistyczne badania medycyny pracy, ponieważ dzięki temu wszystkie formalności mogłam załatwić w jednym miejscu. Wyniki badań otrzymałam od razu do ręki, dzięki czemu już na następny dzień mogłam udać się z powrotem do pracodawcy z aktualnymi badaniami medycyny pracy. Jestem przekonana, że gdy za kilka lat ponownie będę musiała je wykonać, wrócę do tego miejsca.